DOMY SZKIELETOWE OD PROJEKTU DO STANU DEWELOPERSKIEGO

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu budownictwem nowoczesnym i energooszczędnym rozpoczęliśmy prefabrykację i budowę domów szkieletowych. Wykonujemy domy od projektu do stanu deweloperskiego. Nasze domy spełniają warunki budynku energooszczędnego. Dodatkowo dzięki niskiej akumulacji ciepła mają Państwo możliwość szybkiego nagrzania pomieszczeń do pożądanej temperatury, co powoduje racjonalne gospodarowanie energią.

Otrzymują Państwo możliwość wybrania projektu wykonanego przez biuro specjalizujące się w projektowaniu domów z drewna, lub adaptacji własnego projektu. Krótki okres realizacji od około 12 tygodni w stanie surowym zamkniętym, do około 16 tygodni w stanie deweloperskim pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i nieporównywalnie szybciej cieszyć się niepowtarzalnym i przyjaznym klimatem własnego domu, w porównaniu do domu wykonanego w technologii murowanej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE DOMY ENERGOOSZCZĘDNE?

 • Drewno jest materiałem ekologicznym i naturalnie odnawialnym.
 • Nasze domy spełniają warunki domów energooszczędnych - współczynnik przenikalności cieplnej wynosi U = 0,194 do 0,157 W/m2K przy grubości ściany zewnętrznej od 284 do 344 mm.
 • Ta eliminacja stropu (typu Filigran czy Teriva) na etapie projektu "odciąża" konstrukcję i pozwala zaoszczędzić dodatkowo poprzez zastosowanie lżejszych ścian i fundamentów.
 • Wszystkie materiały użyte do produkcji domu spełniają wymagania normy europejskiej oraz posiadają wymagane certyfikaty jakościowe.
 • Klient ma możliwość wybrania zakresu realizacji: Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jest szczegółowo omawiany zakres prac i rodzaj użytych materiałów, a następnie kalkulowany.
 • Większa powierzchnia wewnętrzna o około 10% w stosunku do domów murowanych oraz możliwość wprowadzenia się bezpośrednio po zakończeniu prac.
 • Krótki okres realizacji od około 12 tygodni w stanie surowym zamkniętym, do około 16 tygodni w stanie deweloperskim.
 • Macie Państwo do czynienia tylko z jednym wykonawcą.
 • Niepowtarzalny i przyjazny klimat wewnątrz domu.
 • Gwarancja stałej ceny przez okres 6 miesięcy od podpisania umowy.
 • Gwarancja dobrej jakości wykonania oparta o doskonale wyszkoloną kadrę stałych fachowców.
 • Możliwość wybrania projektu wykonanego przez biuro specjalizujące się w projektowaniu domów z drewna lub adaptacji własnego projektu.

Zobacz jak powstają nasze domy!

Domy gotowe do sprzedaży

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą!

Pułtusk, mazowieckie, mjr. Jana Kazimierza Mazura 39

5 pokoi, 162 m2 cena 410 000 zł.

Nowy dom energooszczędny (jeden segment z zabudowy bliźniaczej), wykonany z konstrukcji szkieletowej drewnianej. Dom położony jest w spokojnej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, ceniących sobie spokój, można poczuć się jak na sielskiej wsi a zarazem kilometr od centrum miasta.

Zobacz ogłoszenie na OTODOM.PL

Parter: garaż , korytarz, pom. gospodarcze, łazienka, kuchnia, pokój , salon, schody.

I piętro : łazienka, garderoba , 3 sypialnie + strych .

Dom został wybudowany przez firmę "Hatek Janusz Zaręba Sp. J".

Budynek posiada wszystkie media :woda, kanalizacja, prąd, gaz ziemny.

Budynek również posiada przygotowaną instalację rekuperacji , elektryczne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze (wystarczy zamontować kocioł na gaz ziemny i grzejniki, alarmową, sterowanie bramy i domofonem).

Izolacja pozioma (posadzka) styropian gr. 17 cm.

Ogrzewanie podłogowe na parterze w kuchni, łazience i korytarzu.

Wszystkie okna są energooszczędne, 3 szybowe.

Drzwi wejściowe firmy Gerda z ciepłą futryną .

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!